Team

NewComm It

Klaucke

Sponsoren

Introductie

MTB Team NewComm IT Klaucke is een team vol enthousiasme en groeipotentie, dat wil bijdragen aan de ontwikkeling van talenten en een springplank wil zijn voor de regionale jeugd.
De renners/rensters van het NewComm IT Klaucke team zullen in 2019 zowel bij amateur/sportklasse, nieuwelingen, junioren en masters, een fraaie bijdrage leveren aan de (sub)top van de mountainbikesport.

Er is een aantal sponsoren verbonden aan het team. De meesten zijn zelf ook fanatieke fietsers en liefhebbers van de sport. Dankzij ondersteuning in materiële en/of financiële zin dragen sponsoren en donateurs bij aan de ontwikkeling van de teamtalenten en professionalisering van de mountainbikesport. Een sport die aan populariteit in de breedte een enorme groei heeft laten zien de afgelopen jaren. Ze zijn een stimulans voor vele jonge renners in de regio die een stap richting professionalisering willen maken.

 

Daarnaast zet het team zich in voor Stichting Energy4All. Stichting Energy4all heeft als doel om energiestofwisselingsziekten meer bekendheid te geven en zo snel mogelijk een medicijn te vinden om deze ziekte te stoppen.

 

Iedere week worden 1 á 2 kinderen geboren met een stofwisselingsziekte. Maar liefst de helft overlijdt al voor zijn of haar 10e verjaardag. Van de overige groep kinderen haalt 70% de volwassen leeftijd niet. Het team Newcomm IT Klaucke, bestaande uit bevoorrechte, gezonde sportmensen wil graag helpen om Stichting Energy4all te ondersteunen!

Team

Uitslagen

 Geopark Hondsrug Classic 6 okt

 

     

   
     
   
 
   
 
 Veldslag om Norg
7 sept

 3e Anne-Mark (overall)

 57e Roland Lamein

 113e Rene Benthem

 3 Nationcup Wetter
 14 sept
 
4 uurs race all4semmy
 15 sept

 Breman City Wall Cross Franeker
 22 sept
 
 NK MTB Marathon Bart Brentjes Challenge
 29 sept
 
     
 3 Nations Cup Snowworld Zoetermeer
24-8-2019

3e Anniek Mos

13e Pim Funken


   

   
 
 
   
 
     
 NK MTB XCO Sittard
20-7-2019
21-7-2019

 

 Streetrace Norg
 7-7-2019  6e Anne-Mark van der Vlag (licentiehouders)
3 Nations Cup - Bar End Trophy Apeldoorn
 7-7-2019
 10e Pim Funken (nieuwelingen)

 8e Anniek Mos (junior dames)


 Le Marmotte
 7-7-2019  Robert Beute 8:22 uur (gold)
 
   
     
 3 Nations Cup Houffalize (Belgie)  29-06-2019

 43e Pim Funken (nieuwelingen)

 Wielerfestival Montferland
 26-06-2019
1e Anne-Mark van der Vlag (Amateurs/Sportklasse)
 9e Raimond van der Boom (Masters 40+)
 36e Rene Benthem
 Streetrace Ruinerwold
 24-06-2019
 1e Pim Funken (nieuwelingen/junioren)
 2e Anniek Mos (dames licentie)
 Streetrace Ruinen
 23-06-2019   5e Anniek Mos
 3 Nationscup Spaarnwoude
 22-06-2019
 23-06-2019
  11e Pim Funken (nieuwelingen)
  Bryan Braam (nieuwelingen)
  7e Ilse Lutke (junior dames)
 NK Eliminator Spaarnwoude
  21-06-2019
  Pim Funken
 

 

 
 

 

 
 
 
 

 
   
 
 3 Nations Cup Berlicum 7 april

 15e Pim Funken (U17)

 Hel van Groesbeek (marathon)  7 april  1e Bryan Braam (35 km M18-)
 1e Ilse Lutke (35 km V18-)
 6e Anne-Mark van der Vlag (105 km  Overall)
3 Nationscup Shark-Attack Bike Festival Saalhausen  14 april  12e Ilse Lutke (junioren dames)
 ICW Assen  14 april  1e Anne-Mark van der Vlag (18+)
 1e Pim Funken (nieuwelingen)
 2e Bryan Braam (nieuwelingen)
 10e Robert Beute (Heren masters 40 +)
 12e Roland Lamein (Heren masters 40+)
 ICW Veendam  21 april   6e Raimond van der Boom (Heren masters 40+)
  10e Robert Beute (Heren masters 40+)
  13e Roland Lamein (Heren masters 40+)
 Koningscup Havelte  28 april   2e Anne-Mark van der Vlag (Amateurs/Sportklasse)
  16e Stefan van Bolhuis (Amateurs/Sportklasse)
  42e Rene Benthem (Amateurs/Sportklasse)
  5e Pim Funken (Nieuwelingen)
 15e Bryan Braam (Nieuwelingen)
 3 Nations Cup Berlicum 7 april

 15e Pim Funken (U17)

 Hel van Groesbeek (marathon)  7 april  1e Bryan Braam (35 km M18-)
 1e Ilse Lutke (35 km V18-)
 6e Anne-Mark van der Vlag (105 km  Overall)
3 Nationscup Shark-Attack Bike Festival Saalhausen  14 april  12e Ilse Lutke (junioren dames)
 ICW Assen  14 april  1e Anne-Mark van der Vlag (18+)
 1e Pim Funken (nieuwelingen)
 2e Bryan Braam (nieuwelingen)
 10e Robert Beute (Heren masters 40 +)
 12e Roland Lamein (Heren masters 40+)
 ICW Veendam  21 april   6e Raimond van der Boom (Heren masters 40+)
  10e Robert Beute (Heren masters 40+)
  13e Roland Lamein (Heren masters 40+)
 Koningscup Havelte  28 april   2e Anne-Mark van der Vlag (Amateurs/Sportklasse)
  16e Stefan van Bolhuis (Amateurs/Sportklasse)
  42e Rene Benthem (Amateurs/Sportklasse)
  5e Pim Funken (Nieuwelingen)
 15e Bryan Braam (Nieuwelingen)
3 Nations Cup Solingen (DE)
30 mrt
 16e Pim Funken (U17)
 6e Anniek Mos (U19)
 9e Ilse Lutke (U19)
Grote Prijs Kivada Berlicum
24 mrt
 3e Anne-Mark van der Vlag (Sportklasse/amateurs)
 29e Stefan van Bolhuis (Sportklasse/amateurs)
 12e Pim Funken (Nieuwelingen)
 34e Bryan Braam (Nieuwelingen)
 20e Raimond van de Boom (Masters 40+)
 26e Roland Lamein (Masters 40+)
Wintercompetitie Havelte/Steenwijk 2019 - Steenwijk (finale) 3 mrt

1e Pim Funken (nieuwelingen/junioren)

 4e Bryan Braam (nieuwelingen/junioren)

 6e  Ilse Lutke (Dames 15+)







Wintercompetitie Havelte/Steenwijk 2019 - Steenwijk 3 feb

 2e Anne-Mark vd Vlag (licentiehouders 18+)

 3e Bryan Braam (nieuweling/junioren)

 5e Ilse Lutke (Dames 15+)

 5e Robert Beute (funklasse)

 13e Roland Lamein (licentiehouders 18+)

Wintercompetitie Havelte/Steenwijk 2019 - Havelte 17 feb 1e Anne Mark van der Vlag (licentiehouders 18+)
11e Roland Lamein (licentiehouders 18+)
8e Ilse Lutke (Dames 15+)

3e Pim Funken (nieuwelingen/junioren)

5e Bryan Braam (nieuwelingen/junioren)
ICW Finale Ronostrand 10 feb 1e Anniek Mos (junior Dames)
2e Pim Funken (nieuwelingen/junioren)
14e Roland Lamein (Heren MTB)

   
     
ICW Noord Wintercompetitie - Veendam  6 jan

3e Raimond van der Boom (veld)

5e Bryan Braam (nieuwelingen)

15e Roland Lamein (heren 18+)

                       

Wintercompetitie Havelte/Steenwijk 2019 - Steenwijk  13 jan

1e Bryan Braam (nieuwelingen/junioren)

2e Pim Funken (nieuwelingen/junioren)

1e Anniek Mos (dames 15+)

3e Ilse Lutke (dames 15+)

ICW Noord Wintercompetitie - Assen  20 jan

1e Pim Funken (nieuwelingen/junioren)

2e Anne-Mark van der Vlag (heren MTB)

2e Ilse Lutke (junior dames)

22e Roland Lamein (heren MTB)

26e Rene Benthem (heren MTB)

7e Raimond van der Boom (heren veld)

ICW Noord Wintercompetitie - Norg (finale)  27 jan (afgelast)
ICW Noord Wintercompetitie - Ronostrand  9 dec

1e Anniek Mos (junior dames)

2e Pim Funken (nieuwelingen)

5e Bryan Braam (nieuwelingen)

6e Raimond vd Boom (Heren veld)

15e Robert Beute (Heren MTB)    

ICW Noord Wintercompetitie - Emmen (avondcross)  15 dev

1e Anniek Mos (junior dames)

6e Raimond vd Boom (Heren veld)

ICW Noord Wintercompetitie - Leeuwarden  22 dec 3e Raimond vd Boom (Heren veld)
Drenthe 200  28 dec 4e Anne-Mark van der Vlag
Brute Bikers klassement 2018   2e Anne-Mark van der Vlag

 

 3 Nations Cup Berlicum 7 april

 15e Pim Funken (U17)

 Hel van Groesbeek (marathon)  7 april  1e Bryan Braam (35 km M18-)
 1e Ilse Lutke (35 km V18-)
 6e Anne-Mark van der Vlag (105 km  Overall)
3 Nationscup Shark-Attack Bike Festival Saalhausen  14 april  12e Ilse Lutke (junioren dames)
 ICW Assen  14 april  1e Anne-Mark van der Vlag (18+)
 1e Pim Funken (nieuwelingen)
 2e Bryan Braam (nieuwelingen)
 10e Robert Beute (Heren masters 40 +)
 12e Roland Lamein (Heren masters 40+)
 ICW Veendam  21 april   6e Raimond van der Boom (Heren masters 40+)
  10e Robert Beute (Heren masters 40+)
  13e Roland Lamein (Heren masters 40+)
 Koningscup Havelte  28 april   2e Anne-Mark van der Vlag (Amateurs/Sportklasse)
  16e Stefan van Bolhuis (Amateurs/Sportklasse)
  42e Rene Benthem (Amateurs/Sportklasse)
  5e Pim Funken (Nieuwelingen)
 15e Bryan Braam (Nieuwelingen)
ICW Noord Wintercompetitie - Zevenhuizen 3 nov

 2e Bryan Braam (Nieuwelingen)

 10e Raymond vd Boom (Heren Veld)

ICW Noord Wintercompetitie - Kardinge 11 nov  8e Raymond vd Boom (Heren Veld)
ICW Noord Wintercompetitie - Trimunt / De Wilp  18 nov

1e Anniek Mos (Junior Dames)

1e Raymond vd Boom (Heren Veld)

ICW Noord Wintercompetitie - Coevorden 25 nov

 1e Anniek Mos (Junior Dames)

 

Zechstein Borgerswold Classic DK 7-10-2018

1e Roland Lamein (masters 40+)

1e Stefan van Bolhuis (amateur/sportklasse)

2e Anne-Mark v.d. Vlag (elite)

2e Bryan Braam (nieuwelingen)

2e Ilse Lutke (nieuwelingen)

 

NK MTB Marathon Gieten 30-09-2018

13e Anne-Mark vd Vlag (elite)

7e Raymond vd Boom (amateurs/sportklasse)

11e René van Benthem (30+)

25e Bryan Braam (Hondsrugclassic overall)

     
NLcup Zwiep Trek MTB cup Oldenzaal 23-09-2018 13e Bryan Braam (Nieuwelingen)
     
Breman City Wall Cross Franeker 23-09-2018

1e Pim  Funken (Sprintrace)

1e Pim Funken (Streetrace)

     
Bike festival Assen 08-09-2018

1e Richard, Anne-Mark en Stefan (6-uurs race Sportklasse)

    1e Pim, Robert en Chimène (6-uurs race Sportklasse gemengd)
    2e Bryan, Mark en Ilse (6-uurs race Sportklasse gemengd)
    8e Rene van Benthem 6 uurs solo Sportklasse
Veldslag om Norg 01-09-2018 7e Anne-Mark van der Vlag
    38e Richard Feiken
    60e Roland Lamein

 

Mountainbike van Vlaanderen 10-08-2018 t/m 12-08-208 76e Rene van Benthem
    ? Roland Lamein

 

3 Nationcup Houffalize 01-07-2018 27e Pim Funken (nieuwelingen)
     
Streetrace Norg 08-07-2018 2e Pim Funken (nieuwelingen)
    7e Anne Mark vd Vlag
    11e Stefan van Bolhuis
    ? Bryan Braam (nieuwelingen)
     
ICW Leeuwarden 14-07-2018 1e Pim Funken (nieuwelingen)
    3e Bryan Braam (nieuwelingen)
    9e Richard Feiken (licentiehouders)
     
NK MTB XCO Apeldoorn 22-07-2018 17e Bryan Braam
    dnf Pim Funken
    30e Rene van Benthem
    dnf Stefan van Bolhuis (amateurs)

 

Forte Zomercup Exloo 30-06-2018 2e Bryan Braam (nieuwelingen)
    11e Raimond vd Boom (Heren 19+)
    9e Richard Feiken (Heren 19+)
     
Streetrace Ruinerwold 25-06-2018 5e Anne-Mark van der Vlag
     
3 Nations Cup - Spaarnwoude 23-06-2018 27e Pim Funken (nieuwelingen)
     
Bartje 200 17 juni 2018 2e Anne-Mark van der vlag
    41e Roland Lamein
    72e Rene van Benthem
     
NLCup Assen 17 juni 2018 2e Pim Funken (nieuwelingen)
    16e Bryan Braam (nieuwelingen)
     
Montferland marathon 10 juni 2018 32e Anne-Mark van der vlag (elite)
     
Forte Zomercup Zeegse 9 juni 2018 1e Pim Funken (nieuwelingen)
    2e Bryan Braam (nieuwelingen)
    5e Raimond van der Boom (19+)
    6e Rene van Benthem (19+)
    9e Roland Lamein (19+)
     
Streetrace Ruinen 7 juni 2018 3e Pim Funken (Nieuwelingen/junioren)
     
3Nationscup Erezée 3 juni 2018 16e Pim Funken (nieuwelingen)

 

Forte Zomercup Zuidwolde 26 mei 2018

1e Bryan Braam (nieuwlingen/junioren)

     
     

 

NLCup Wollebrand - Honselerdijk 1-4-2018  9e Stefan van Bolhuis 
     
 NLCup Koningscup Havelte  29-4-2018  2e Pim Funken (nieuwelingen)
    12e Bryan Braam (nieuwelingen)
    9e Stefan van Bolhuis (Amateur/Sportklasse)
    13e Anne-Mark van der Vlag (Elite)
     
Zomercup ICW Veendam 22-4-2018 4e Stefan van Bolhuis

 


Oldebroek marathon 100 km 24-3-2018 3e Anne-Mark van der Vlag
     
NLCup Berlicum 18-3-2018 19e Stefan van Bolhuis (Amateurs/Sportklasse)
     15e Pim Funken (nieuwelingen)
     21e Bryan Braam (nieuwelingen)
     
Algarve Bike Challenge 4-3-2018 5e Totaal klassement Anne-Mark van der Vlag
     
     

 

Cross Duathlon Norg 11-2-2018 2e Stefan van Bolhuis
    3e Raimond van der Boom
     

 

Wintercompetitie Steenwijk                                            14 januari 2018                                                          7e Bryan Braam (Nieuwelingen)

                                                                                                                                                                                         11e Jasir Kuiper (Licentiehouders)


ICW Norg                                                                               21 januari 2018                                                          1e Bryan Braam (Nieuwelingen)

                                                                                                                                                                                         2e Jasir Kuiper (Licentiehouders)

                                                                                                                                                                                         3e Stefan van Bolhuis (Licentiehouders)


ICW Hoogeveen                                                                   28 januari 2018                                                          1e Pim Funken (Nieuwelingen)

                                                                                                                                                                                          2e Bryan Braam (Nieuwelingen)


ICW Eindklassement                                                          28 januari 2018                                                          1e Pim Funken (Nieuwelingen)

                                                                                                                                                                                          2e Bryan Braam (Nieuwelingen)

ICW Ronostrand                                                                 10 december 2017                                                     1e Pim Funken (Nieuwelingen)

                                                                                                                                                                                          2e Bryan Braam (Nieuwelingen)

                                                                                                                                                                                          2e Stefan van Bolhuis (Licentiehouders)


ICW Ronostrand                                                                 16 december 2017                                                     1e Pim  Funken (Nieuwelingen)

                                                                                                                                                                                          2e Bryan Braam (Nieuwelingen)

                                                                                                                                                                                          9e Roland Lamein (Licentiehouders)


ICW Leeuwarden                                                                23 december 2017                                                      1e Pim Funken (Nieuwelingen)

                                                                                                                                                                                          2e Bryan Braam (Nieuwelingen)


Drenthe 200                                                                        28 december 2017                                                      9e Onno Reijnhout

                                                                                                                                                                               

ICW Assen                                                                            30 december 2017                                                     1e Pim Funken (Nieuwelingen)

                                                                                                                                                                                          3e Bryan Braam (Nieuwelingen)

                                                                                                                                                                                          7e Raymond van der Boom (Licentiehouders)

ICW Trimunt de Wilp                                                         19 november 2017                                                     1e Bryan Braam (Nieuwelingen)

ICW Coevorden                                                                   26 november 2017                                                     1e Pim Funken (Nieuwlingen)

                                                                                                                                                                                          2e Bryan Braam (Nieuwelingen)

Borgerswold Classic, Veendam

Gronings Kampioensschap MTB

Bart Brentjens Challenge, Eijsden

NK MOuntainbike

Geopark Hondsrug Classic, Gieten





ICW Zevenhuizen

1 oktober 2017


8 oktober2017


 15 oktober 2017





 28 oktober 2017

2e Anne-Mark van der Vlag

6e Onno Reijnhout (Elite)

24e Rene Benthem  (Amateurs)

 

10e Anne-Mark van der Vlag

22e Onno Reijnhout

42e Richard Feiken

68e Roland Lamein

147e Robert Beute

1e Pim  Funken (Nieuwelingen)

3e Bryan Braam (Nieuwelingen)

1e Stefan van Bolhuis (Licentiehouders)

VELDSLAG OM NORG

2 september 2017

Thom 4e

Onno 9e

Anne-mark 10e

Richard 17e 

Rene 58e 

Roland DNF

BIKEFESTIVAL ASSEN

9 september 2017

1e Plaats categorie sport 6 uurs Heren teams:   Thom Bonder, Anne-Mark van der Vlag en Henk Jaap Moorlag                                                                                       

 

1e Plaats categorie sport 6 uurs Heren solo   :    Richard Feiken 

3e Plaats categorie sport 6 uurs Heren solo   :    Rene Benthem

4e Plaats categorie sport 6 uurs Heren solo   :    Roland Lamein (met team Klaucke/rebel 2e  pl 24 uurs sport gemengd)

DRENTS KAMPIOENSCHAP

EXLOO

24 september 2017

Anne-Mark van der Vlag       2e plaats

Onno Reijnhout                       4e plaats

Richard Feiken                        5e plaats

Roland Lamein                        31e plaats

Rene Benthem                       uitslag nog niet bekend

ROTHAUS BIKE GIRO 

10 augustus 2017

14 augustus 2017

Thom:

1e etappe: 57 elite

2e etappe: 40e elite

3e etappe: 53 elite

4e etappe: 58 elite

Algemeen klassement: 53e overall

MOUNTAINBIKE VAN VLAANDEREN

11 augustus 2017

13 augustus 2017

Proloog:

Roland: 101e 

Rene: 52e 

Richard: 22e


1e etappe:

Roland: 52e

Rene: 67e

Richard: 27e


2e etappe:

Roland: 

Rene:

Richard:

SKS ZIERENBERG MARATHON

27 augustus 2017

Thom 3e elite

NL CUP APELDOORN

2 juli 2017

Thom 10e elite

Anne-mark 14e elite

STREETRACE NORG

9 juli 2017

Thom 1e 

Anne-mark 3e 

NK XC LANDGRAAF 

16 juli 2017

Thom 11e  elite

Anne-mark 17e elite


Rene 36e amateur


Roland DNF 40+

Onno 8e 30+

UCI MARATHON SERIES ALINGSAS ZWEDEN

30 juli 2017

Thom 8e elite (WK Kwalificatie 2018)

WORLD SERIES JELENIA GORA

4 juni 2017

Thom 13e (WK Kwalificatie)

Anne-mark DNF

WORLD SERIES JABLONNE

10 juni 2017

Thom DNF

ZOMERAVONDCOMPETITIE

14 juni 2017

Anne-mark 5e

NL CUP ASSEN

18 juni 2017

Thom 6e elite

Anne-mark 13e elite

Rene 23e amateur

WERELDKAMPIOENSCHAP MARATHON SINGEN

25 juni 2017

Thom 98e

STREETRACE RUINERWOLD

26 juni 2017

Anne-mark 3e

NRW CUP - GRAFSCHAFT DUITSLAND

7 mei 2017

Thom Bonder 3e plaats Elite

BEMC UCI S1

BELGIE

12-14 mei 2017

Anne-Mark van der Vlag

Etappe 1: 37e

Etappe 2: 37e

Etappe 3: 32e

Eindklassement: 34e


Thom Bonder

Etappe 1: 24e

Etappe 2: 28e

Etappe 3: 28e

Eindklassement: 25e

ZOMERCUP MTB VEENDAM

14 mei 2017

Onno Reijenhout: 1e

Richard Feiken: 2e

STREETRACE STEENWIJKERWOLD

19 mei 2017

Anne-Mark van der Vlag: 3e

BIKE FESTIVAL WILLINGEN

21 mei 2017

Onno 21e overall

Roland 59e overall

NL CUP - ZWIEP TREK MTB CUP

2 april 2017

Elite:

2. Thom Bonder

15. Anne Mark van der Vlag

 

Amateurs:

34. Rene Benthem

 

Masters 40+:

37. Roland Lamein

TRIATHLOON - LOON

8 april 2017

Robert Beute

2e overall (1e 40+)

ZOMERCUP MTB - NORG

9 april 2017

Richard Feiken, 2e

HEL VAN GROESBEEK 105KM

9 april 2017

Thom Bonder, 6e (4e 19+)

Anne Mark van der Vlag, 10e (7e 19+)

Onno Reijnhout, 28e (12e 30+)

Rene Benthem, 114e (29e 19+)

VOLCAT MARATHON, SPANJE

3-daagse

14 t/m 16 april 2017

Thom Bonder

14 april (1e etappe) 31e

15 april (2e etappe) 21e

16 april (3e etappe) 23e

Eindklassemant 22e

Eliminator 13e

BENELUX CUP KAMPIOENSCHAP

Paasbike -Nieuwkuijk

16 april 2017

Richard Feiken, 7e (Amateurs)

Rene Benthem, 46e (Amateurs) 

Berlicum

19 maart 2017

Roland 48e, Masters 40+

Richard 10e, Amateurs/Sportklasse

Rene 40e, Amateurs/Sportklasse

Thom 10e, Elite

Anne-Mark 22e, Elite

Dutch Masters of MTB

19 maart 2017

Onno 4e

Burg-Haamstede

26 maart 2017


Social Media

380
460
470
320
783
380
451
661
620
512
651
350

Fotoverslag